Śmieszne skarpetki w jedzenie na Europejski Dzień Śniadania

Co najchętniej lubicie jeść na śniadanie? Świeża kawa spokojnie wypita w domu, czy może szybka na mieście w drodze do pracy lub szkoły? Macie zwyczaj jedzenia śniadań poza domem i troszkę dłużej pospać, czy jednak zdecydowanie poranne kawiarnie są Wasze? Europejski Dzień Śniadania to dobry moment by wyrazić swoje śniadaniowe preferencje. Przydadzą się też kolorowe skarpetki!

Skarpetki – Bułeczki i masełko

Kolorowe skarpetki – Bułka z masłem od Spox Sox

 

Zapach świeżych, dopiero przywiezionych z piekarni bułeczek i odrobina prawdziwego masełka w towarzystwie wiosennego wietrzyku i ciepłych promieni słońca… mmm… czyż nie brzmi to rewelacyjnie? Wiemy, że nie każdy dzień jest tak przyjemny i prosty, ale kolorowe skarpetki Bułka z Masłem od Spox Sox sprawią, że nie tylko każdy poranek i śniadanie będzie przyjemniejsze, ale i każda przeszkoda stanie się łatwiejsza do pokonania.

Skarpetki w jajka – Jajecznica z rana na śniadanie!

Kolorowe skarpetki – Egg and Chicken od Many Mornings

Świeża, jeszcze gorąca jajecznica, kawa i dzień wolny od obowiązków dnia codziennego. Marzenie każdego zabieganego człowieka. Myślicie, że jest to niewykonalne w tym pędzącym świecie? Z kolorowymi skarpetkami Egg and Chicken od Many Mornings to możliwe. Dlaczego? Bo te skarpetki aż rwą się do porannych spokojnych śniadań i zdecydowanie będą Waszą inspiracją nie tylko na pomysłowe jajecznice, ale i inne fascynujące kompozycje.

Skarpetki truskawki – Teraz troszkę na owocowo

Kolorowe skarpetki – Strawberries od Many Mornings

 

Sezon na soczyste i czerwone truskawki zbliża się wielkimi krokami. Co powiedzielibyście na truskawkowe śniadanie? Kolorowe skarpetki Strawberries to idealny wybór dla tych, którzy już nie mogą się doczekać tych przepysznych owoców. Ze śmietaną czy świeże bez dodatków? Może by tak pójść na całość i zjeść je z bitą śmietaną? Wiemy, że na śniadanie to może jednak za dużo, ale podczas Europejskiego Dnia Śniadania możecie pozwolić sobie na odrobinę więcej szaleństwa, a kolorowe skarpetki Strawberries od Many Mornings chętnie się do Was przyłączą.

Skarpetki w lody – Może coś na poranną ochłodę?

Kolorowe skarpetki – Ice Cream Dream od Many Mornings

 

Pozostaniemy jeszcze przez chwilę przy słodkich, śniadaniowych pomysłach. Idąc spokojnie do pracy czy szkoły przez reprezentatywne ulice naszych miast, na pewno macie swoje ulubione lodziarnie. Upalne lato potrafi czasem nam doskwierać nawet już o poranku. Czyż lody nie są jednym z najlepszych sposobów na ochłodę? Kolorowe skarpetki Ice Cream Dream w połączeniu z Europejskim Dniem Śniadania sprawią, że akurat w ten czas wszystkie śniadaniowe kalorie pójdą w niepamięć 🙂

Skarpetki w marchewki 🙂

Kolorowe skarpetki – Garden Carrot od Many Mornings

 

Po słodkościach, przechodzimy do zdrowych kalorii i cukrów. Kolorowe skarpetki Garden Carrot od Many Mornings to idealny wybór dla tych, którzy nawet w Europejski Dzień Śniadania chcą utrzymać swoje zdrowe, śniadaniowe nawyki. Chrupiące, soczyste, smaczne, zdrowe. Marchewki nie tylko świetnie nadają się jako szybka przekąska w drodze do pracy, ale również odnajdą się w domu, a kolorowe skarpetki Garden Carrot dopełnią każdy śniadaniowy wybór 🙂

Tak naprawdę nie ważne jaki typ śniadania wybierzecie. Nasze skarpetki z wysokiej jakości bawełny czesanej, płaskim szwem na palcach oraz nieuciskającym ściągaczem, dotrzymają Wam kroku nie tylko podczas Europejskiego Dnia Śniadania, ale w każdy inny dzień, czyniąc go lepszym dzięki swym dobrze dobranym kolorom i nietuzinkowym wzornictwem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top