Kolorowe skarpetki na weekend majowy

Kto z nas na niego nie czeka. Kto z nas nie snuje od kilku dni, tygodni czy nawet miesięcy planów, co będzie robił w ten długo wyczekiwany weekend majowy. Przyznajcie się co zaplanowaliście? Wszystkie Wasze pomysły i wybory, będą dobrym momentem, aby przetestować kolorowe skarpetki i pokazać innym dobry styl. Dziś chcemy podsunąć Wam kilka pomysłów na spędzenie majowego weekendu.

Wodne eksploracje

Kolorowe skarpetki – Surf and Sail od Many Mornings

Ci, którzy zdecydują się zaplanować długi weekend majowy nad wodą, w towarzystwie rześkich i delikatnych podmuchów wiatru, kolorowe skarpetki Surf and Sail chętnie potowarzyszą Wam w tych wyprawach. Swymi kolorami w morskich odcieniach, idealnie będą pasowały do przepięknych barw otoczenia. Czy sprawdzą się również podczas wyjścia na basen? Oczywiście! Sami zobaczycie, że one aż rwą się do wszelkiej wody. Uwierzcie, że każdy wodny wypad z kolorowymi skarpetkami Sufr and Sail będzie udany.

Górskie podboje

Kolorowe skarpetki – The Hills od Many Mornings

Zmieniamy wysokość nad poziomem morza i przenosimy się zdecydowanie wyżej. Do miejsc, gdzie nadal delikatny wietrzyk będzie nam towarzyszył, a wodę napotkamy w postaci zimnych, krystalicznie czystych potoków. Góry to kolejna nasza propozycja na weekend majowy. Kolorowe skarpetki The Hills, aż proszą się o wyruszenie z nimi na szlak i wspólne podziwianie, zapierających dech w piersiach górskich panoram. Ze skarpetkami The Hills, nie zboczycie
z żadnego szlaku i każdy z nich będzie o wiele ciekawszy.

Leśne przygody

Kolorowe skarpetki – Hłan Pablo od Kapitan Skarpeta

Była woda, były góry. Teraz przyszedł czas na leśne przygody. Kolorowe skarpetki Hłan Pablo od Kapitana Skarpety, to idealny wybór dla tych, którzy zdecydują się wybrać leśne podróże. Ich barwy oraz wzory, będą pasowały do ciemno-zielonego kamuflażu, by cały strój był spasowany nawet w najdrobniejszym szczególe. Dzięki takiej stylizacji skarpetek Hłan Pablo, nie spłoszycie małych mieszkańców lasu i będziecie mogli podziwiać je wszystkie, podczas swych codziennych, drobnych – ale jakże ważnych – czynności.

Gorąca kawka?

Kolorowe skarpetki – Many Mornings x Coffeedesk – Coffee Lovers

Nie zapominamy o propozycji dla tych, którzy zdecydowanie długi weekend majowy wolą spędzić w domu, spać do południa, wypić pyszną kawę i zjeść trochę słodkich i świeżysz wypieków, na które nie zawsze jest czas podczas tygodnia pracy. Kolorowe skarpetki – Many Mornings x Coffeedesk – Coffee Lovers, to druh tych, którzy wybiorą odpoczynek w domowym zaciszu. Te kolorowe skarpetki sprawiają, że każda kawa smakuje z nimi o wiele lepiej,
a słodkości stają się mniej kaloryczne 🙂

Niezależnie od tego jak spędzicie długi weekend majowy, kolorowe skarpetki takich firm jak Many Mornings, Kapitan Skarpeta, Spox Sox czy Happy Socks, będą odpowiednim wyborem na każdą okazję, dzięki bogatej ofercie kolorów, wzorów i długości.

Zobacz też nasze pomysły na kolorowe stopki na wiosnę.

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top