Dzień Świętego Patryka tuż tuż

Zieleń… wszędzie zieleń

17 marca to dzień patrona Irlandii, Świętego Patryka. Tego dnia wszyscy Irlandczycy ubierają się w zielone stroje, farbują włosy, malują twarze – wszystko musi być na zielono, począwszy od ubioru, skończywszy nawet na budynkach. Dlaczego akurat zieleń? Ma ona symbolizować trawiasty krajobraz wyspy oraz kończynę, która jest przypisywana Świętemu Patrykowi. Oczywiście owe święto jest obchodzone również w innych krajach, między innymi  w Polsce, gdzie różnego rodzaju budynki jak chociażby Ratusz w Poznaniu, tego dnia stają się zielone 🙂 My proponujemy oczywiście zielone skarpetki!

Góry i lasy

Kolorowe skarpetki - Za 7 górami, za 7 lasami od Spox Sox
Kolorowe skarpetki – Za 7 górami, za 7 lasami od Spox Sox

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, była sobie kraina Irlandią zwana, gdzie zieleń to krajobrazu podstawa… Kolorowe skarpetki za 7 górami, za 7 lasami idealnie oddają naturę pięknej, Irlandzkiej wyspy. Kto z Was chciałby oderwać się od trosk dnia codziennego? Te kolorowe skarpetki to umożliwią. Polska marka Spox Sox założona przez trzech kumpli ze szkolnej ławki, stoi w opozycji do drogich produktów zagranicznych projektantów, dając wysoką jakość oraz perfekcyjne wykonanie za przystępną cenę.

Harcerska przygoda

Kolorowe skarpetki - Scout Memory od Many Mornings
Kolorowe skarpetki – Scout Memory od Many Mornings

Czy ktoś z tu obecnych był w harcerstwie bądź innej podobnej organizacji? Jeśli tak, to jest to wybór idealny dla Was. Pamiętacie te chwile spędzone przy wieczornym ognisku? Szum drzew, ciepły wiatr w letni dzień? A może nigdy nie miałeś okazji do przeżycia takich chwil? Kolorowe skarpetki Scout Memory to dobry wybór na leśne – ale i nie tylko – podróże. Śmieszne skarpetki w połączeniu z przekroczeniem progu domu sprawią, że zacznie się prawdziwa przygoda, której nigdy nie pożałujesz. Many Mornings zadbała o to, by płaski szew i nieuciskający ściągacz, łącznie dawały komfort na najwyższym poziomie.

Kwiatki, kwiateczki… kaktusiki

Kolorowe skarpetki - Summer Cactus od Many Mornings
Kolorowe skarpetki – Summer Cactus od Many Mornings

Teraz coś dla tych co uwielbiają egzotyczne rośliny. Kolorowe skarpetki Summer Cactus nie tylko idealnie wpasowują się w zielone, Irlandzkie święto swym kolorem, ale również różnicą jaka jest między nimi. Pomimo, że są to kaktusy, gwarantujemy nie ukłują Was, a jedynie naładują pozytywną energią. W jednej z nich, będziecie nawiązywać do święta Św. Patryka jej zielonym kolorem, drugą zaś perfekcyjnie skontrastujecie, a przez to i spotęgujecie zielony kolor poprzedniej. Połączenie idealne by wpasować się w tłum, ale jednocześnie się z niego wyróżnić
i zachować swój indywidualizm.

Piknik w Irlandii?

Kolorowe stopki - Stopki Piknik od Spox Sox
Kolorowe stopki – Stopki Piknik od Spox Sox

Nie macie czasu na wyjazd do Irlandii? Boicie się latać samolotem? Mimo przeciwności, chcielibyście zobaczyć jak wygląda święto Św. Patryka u rodowitych Irlandczyków? Nasze kolorowe stopki Piknik pomogą Wam w tym. Zielony kolor nie tylko będzie Wam przypominał
o Irlandzkim, zielonym święcie, ale wraz z piknikowymi smakołykami, da Wam chwilę namysłu, by zwolnić i zastanowić się co dziś możecie zrobić dla siebie. Kto wie… może te śmieszne stopki zainspirują Was do wyjazdu na zielone wyspy i zasmakowaniu w tych wszystkich pysznościach, jakie są tworzone specjalnie na ten jeden dzień w roku?

Pamiętajcie. Nasze skarpetki to nie tylko idealna część garderoby na święto Św. Patryka. Swoimi kolorami, odmiennością skarpetek w jednej parze, pomysłowym wzornictwem, a przede wszystkim ponad przeciętną wygodą noszenia, będą nadawać się na każdy inny dzień. Wtedy gdy wstaniecie lewą nogą, to właśnie one pierwsze uśmiechną się do Was swym śpiesznym wyglądem i powiedzą Wam, że możecie osiągnąć wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top