Jak zima, to i zimowe grube skarpetki – blog.koloroweskarpetki.com

Jak temperatura za Waszym oknem? Miłośnicy sportów zimowych zapewne zacierają ręce z radości, a Ci którzy zdecydowanie wolą dodatnie temperatury, również je zacierają ale… z zimna. Na szczęście istnieje skarpetkowe rozwiązanie dla jednych i drugich, które zapewni komfort i ciepło podczas zapierającej w piersiach jeździe na nartach! A po białym szaleństwie, „wskoczenie” w suche ciuchy jest jedną z najprzyjemniejszych rzeczy – no może na równi z nocnymi spotkaniami przy gorącej czekoladzie. 🙂

Ciepło na stoku i w domu

Nie pozwólcie, by mróz pokrzyżował Wasze wieczorne plany! Grube skarpetki sprawdzą się nie tylko poza ośnieżonym stokiem ale również i na nim. Ubierzcie się ciepło i przykryjcie kocykiem. Załóżcie na stopy grube kolorowe skarpetki – Warm Fox od Many Mornings. W miłej atmosferze snujcie długie opowieści o udanych zjazdach i imponujących rekordach.

Ciepłe skarpety marki Many Mornings mają płaski szew na palcach, który zapewnia najlepszy komfort noszenia, a odpowiednie ułożenie skarpetki na nodze gwarantuje nieuciskający ściągacz. Kto jak kto, ale Wy najlepiej wiecie, że komfort w narciarskim czym snowboardowym bucie jest najważniejszy, a to zagwarantują Wam nasze zimowe grube skarpetki.

grube skarpetki

Idealne dla ciepłolubnych 🙂

Nie zapominamy o tych, którzy w zimie zamiast szaleć na stoku, marzą o nadejściu lata i wyjeździe na Karaiby… Również takie osoby docenią grube skarpetki, które pozwolą im łatwiej przetrwać podczas zimnych miesięcy.

Pamiętacie, jak nieraz woleliście zostać w domu, widząc jaka jest temperatura za oknem i będąc jeszcze w ciepłym mieszkaniu, czuliście jak mróz wkrada Wam się przez nogawki, podąża w górę aby owładnąć całe ciało i wyssać z Was siły? Przypomnijcie sobie, ile razy czekając na tramwaj, autobus czy odśnieżając auto, czuliście się jak na Antarktydzie i wszystkiego Wam się odechciewało. Czyż nie były to najdłuższe, mroźne chwile w Waszym życiu? Ciepły strój pomoże przetrwać ten trudny czas. Zimowe ubrania mogą być bardzo stylowe! Dotyczy to również skarpet.

Modny wygląd zimową porą

Z grubymi kolorowymi skarpetkami – Warm Rudolph stylowy wygląd idzie w parze z ukochanym ciepłem! 🙂 Skarpety marki Many Mornings mają skandynawskie wzory, które świetnie prezentują się w zestawieniu z zimowymi swetrami. Poza parą skarpetek z wizerunkiem znanego renifera Świętego Mikołaja, dostępne są także skarpetki z sympatycznym liskiem, czyli Warm Fox. Ciepłe skarpety są dostępne w rozmiarach od 35-46, i chętnie wybierane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Z nimi zima nawet dla zmarzluchów jest dużo mniej straszna!

grube skarpety

Dzięki skarpetkom Warm Rudolph oraz Warm Fox:

  • Będzie Ci cieplutko w stopy: w domu i na zewnątrz.
  • Stworzysz oryginalną zimową stylizację.
  • Spoglądając na swoje stopy uśmiechniesz się na widok pogodnego wzoru. 😉

ciepłe skarpetki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top