Kolorowe skarpetki do garnituru

Strój elegancki, szykowny, wysublimowany, perfekcyjny. Dobrze dobrana marynarka, koszula, spodnie, pasek, a co ze skarpetkami? Jedni powiedzą, że muszą być gładkie pod kolor butów. Drudzy, będą mówić, że powinny być dobierane pod kolor spodni. A teraz przypomnij sobie czy widziałeś kiedyś kogoś, kto był w dobrze skrojonym garniturze i miał kolorowe skarpetki lub w pewne wzorki? Co sobie wtedy pomyślałeś?

Coraz bardziej moda nakazuje nam pewien styl, dobieranie konkretnych kolorów czy dosłownie konkretne zestawienia ciuchów. Nic więc dziwnego, że będąc rano w autobusie, tramwaju, metrze czy po prostu idąc, czy to do pracy czy szkoły, ktoś obok nas może wyglądać dokładnie tak samo. A może miałeś kiedyś taka sytuację, w której widziałeś kilka osób ubranych dosłownie w ten sam sposób? Gdzie w tym wszystkim jesteśmy my sami? Coraz mniej osób ma na tyle odwagi by wyrazić siebie właśnie przez ubiór. Często słyszymy już jako dzieci „Tak nie wypada pójść ubranym”, „Kolorowe skarpetki do koszuli?! Zapomnij!”, „Masz ubrać się stosownie tak jak powinno być bo, co ludzie powiedzą” i jeszcze wiele, wiele innych stwierdzeń. Ile razy słyszałeś któreś z nich? Zauważ, że metamorfozy ciuchów, dodatków ewoluowały przez te wszystkie lata w sposób diametralny, ale nadal spotykamy się ze stwierdzeniem, że tak czy tak nie wypada się ubrać albo, że to z tamtym nie pasuje. Chcesz poddać się tym ubraniowym stereotypom? Czy będziesz miał na tyle odwagi, by wyrazić siebie przez dobór kolorowych bądź we wzroki skarpetek nie tracąc oczywiście na ich wysokiej jakości?

Cały Twój strój komunikuje coś o Tobie. Co można powiedzieć o osobie, która będzie miała ciemny garnitur, czarne buty, białą koszulę i np. czarne skarpety garniturowe najwyższej jakości o wydłużonym kroju, zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających dżentelmenach?

skarpetki do garnituru

Podczas rozmowy rekrutacyjnej, rekruter może pomyśleć, że to osoba, która nie boi się zerwać z ogólnie przyjętymi schematami, a co za tym idzie, w pracy nie będzie kroczyć już utartymi i dobrze znanymi ścieżkami lecz będzie tworzyć drogi, o których nikt wcześniej nawet nie pomyślał. Noszący ten wzór, wyraża swój indywidualizm i daje dowód doskonałego gustu. A co np. z bardziej odważnym zestawieniem? Kolorowa koszula w kratę, kremowe spodnie, jasne buty i kolorowe skarpetki Dżoszuła? To już nie tylko zerwanie ze stereotypami, to wyjście poza wszelkie znane ramy doboru ubioru, to wyrażenie siebie, swojego optymistycznego nastawienia do życia, niesłychanej odwagi, otwartości na nowe rzeczy oraz dobrego gustu. Czyż nie takie właśnie cechy są premiowane przez pracodawców – zarówno tych obecnych jak i przyszłych?

kolorowe skarpetki do garnituru

Jak widzisz, skarpetki potrafią wyrazić to jacy jesteśmy i to właśnie one często mogą nam pomóc osiągnąć sukces zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Nie zdawaj się na los, złą pogodę czy ślepy traf. Zostań kowalem swojego losu już dziś, a Twymi narzędziami niech będą wysokiej jakości skarpetki renomowanych marek Many Mornings, Happy Socks, Spox Sox, Kapitan Skarpeta. One nie boją się codziennych wyzwań, które podejmujesz i zawsze będą grały na Twą korzyść.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top